Vítáme Vás na stránkách ablweb.cz. Na tomto portále naleznete statistiky a informace o všech ročnících ABL, informace o abl-card, mapu partnerských center, přihlášku do ligy a spoustu dalších užitečných informací.

Aktuality:

Trivium je zpátky v nejvyšší znojemské lize

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní MoravaZnojmo4.liga6.hrací den

Několikanásobný mistr Znojma Trivium si šel za svým cílem od samého začátku, jarní část zakončil s celkovým ziskem 105,5 bodu ... Více

Vloženo: 22. 05. 2023 7:50:00,

MIMINA míří do druhé ligy

24. ročník 2023jaro 2023jižní ČechyXbowling ČB3.liga Postup2 hrací den

Boj do poslední chvilky. Nejlépe se nakonec zadařilo MIMINA a vyhráli s 38 body třetí ligu JČ. Na druhé pozici skončil tým Forbes s 36 body, který ... Více

Vloženo: 20. 05. 2023 14:49:39,

Týmy 3. ligy Xbowling Čtyři Dvory už to mají za sebou

24. ročník 2023jaro 2023jižní ČechyXbowling ČB3.liga Udržení2 hrací den

Na první pozici s přehledem vyhrává tým Správný koule a ukázal, že tam byli omylem. S průměrem 480,9 bodů vyhrávají s 43 body před ... Více

Vloženo: 20. 05. 2023 14:46:47,

Na Xbowling DUO Prosek se odehrál pátý hrací den 7. ligy.

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyXbowling Prosek7.liga5 hrací den

Na celkovém prvním místě se zaslouženě umístil tým The Dudes s krásným výsledkem 93 bodů, ale hned za ním tým Trumfíci ... Více

Vloženo: 20. 05. 2023 14:05:42, Aktualizováno: 20. 05. 2023 14:08:55

Velká radost hráčů SBC Libuň

24. ročník 2023jaro 2023severní Čechy2.liga2.liga Sedmihorky4 hrací den

V Sedmihorské herně se ve čtvrtek rozehrálo 4. kolo 2. ligy ABL. Až v poslední hře se rozhodlo o vítězi, kterým se stalo družstvo SBC Libuň. ... Více

Vloženo: 19. 05. 2023 17:40:43,

Promo Trim si zajistil postup do 2. ligy

24. ročník 2023jaro 2023východní Čechy3.liga3.liga5.hrací den

Svým pátým hracím dnem pokračovala v Kutné Hoře 3. liga Východních Čech. Na vedoucí pozici je stále družstvo Promo Trim, ... Více

Vloženo: 19. 05. 2023 15:37:59,

Jarokoule mají namířeno do 1. ligy

24. ročník 2023jaro 2023východní Čechy2.liga2.liga5.hrací den

Kutná Hora byla dějištěm pátého hracího dne 2. ligy Východních Čech v úterý 16.5.2023. Na vedoucí pozici je stále ... Více

Vloženo: 19. 05. 2023 15:19:23,

Bo-ing stejně jako v předchozích sezónách vítězem 4. ligy Dejvice

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyDejvice4.liga4 hrací den

4. liga Dejvice v úterý čtvrtým hracím dnem ukončila své boje v jarní sezóně ABL a my už znám vítěze. Tím je Bo-ing, ... Více

Vloženo: 19. 05. 2023 15:17:06,

Poslední zápas rozhodl o šampionovi 2. ligy A St.&JM

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní Morava2.liga2.liga A Postup2.hrací den

Souběžně s 2. ligou A o Udržení se ve čtvtek 18. května 2023 v centru Bowland Olomouc odehrál také finálový večer 2. ligy A o Postup. ... Více

Vloženo: 19. 05. 2023 9:31:58, Aktualizováno: 19. 05. 2023 9:48:42

Vzpoura „odepsaných“ ve finále 2. ligy A o Udržení

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní Morava2.liga2.liga A Udržení2.hrací den

Druhým hracím dnem vyvrcholila ve čtvrtek 18. května 2023 v centru Bowland Olomouc 2. liga A střední & jižní Moravy. Jako po celé jaro se souběžně ... Více

Vloženo: 19. 05. 2023 9:22:18,

Lovci Striků vítězí a postupují do první ligy

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední Čechy2.liga2.liga B4 hrací den

Posledním hracím kolem vyvrcholila v úterý pražská 2. liga skupina B. Po třech kolech byl na čele s nepatrným náskokem tým Lovci ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 21:07:55,

Postupují Námořníci

24. ročník 2023jaro 2023severní Čechy2.liga2.liga Nový Bor5 hrací den

Tak také druhá liga ABL v Novém  Boru je u konce. Ceny jsou rozdány a emoce pozvolna opadávají. První místo a návrat do 1. ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 21:01:24, Aktualizováno: 19. 05. 2023 5:03:22

1. liga B SČ zná vítěze

24. ročník 2023jaro 2023severní Čechy1.liga1.liga B Sever5 hrací den

A i postupující do závěrečného souboje o titul Mistr severních Čech východ/sever, který se odehraje v úterý 6.6. od 17 hodin ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 13:50:34, Aktualizováno: 18. 05. 2023 14:27:20

Do finále ABL mají nejlépe nakročeno BT Notaxo a BK Technika A

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední Čechy1.liga1.liga Titul1 hrací den

V úterý se na Zličíně odehrálo první kolo 1. ligy, skupiny O titul. Bojuje se nejen o titul Mistra Prahy a Středních Čech, ale zejména o ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 13:48:33,

JKM Bowling Radava má aktuálně největší šanci na udržení se v 1. lize

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední Čechy1.liga1.liga Udržení1 hrací den

První kolo nadstavbové části odehrála 1. liga - skupina O udržení na Zličíně. Osm týmů sbíralo první body, které rozhodnou, ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 13:46:59,

Bowráci převzali otěže.

24. ročník 2023jaro 2023severní ČechyLiberec3.liga4 hrací den

V Liberci ve 3. lize v předposledním kole Bowráci dokonale využili zaváhání soupeřů a probojovali se na čelo tabulky s 83 body. O pouhý bod na ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 13:42:51,

Premiérový titul Mistra VM slaví Náhradníci

24. ročník 2023jaro 2023severní MoravaXbowling ValMez3.liga6.hrací den

Pohodový a velice uvolněný byl finálový večer 3. ligy Xbowlingu ValMez. Středa 17. května 2023 tak kromě závěrečných zápasů viděla i ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 10:44:57,

Drama o šampiona s vítěznou koncovkou pro Pacienty

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga6.hrací den

Parádní finálový večer 4. ligy viděl a zažil Xbowling Tišnov ve středu 17. května 2023. V minulém kole zabrali pořádnou šponu ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 9:05:07,

Do první ligy se vrací ALL IN....

24. ročník 2023jaro 2023západní Čechy2.liga2.liga B6.hrací den

V Plzni je dohrána 2. liga B a známe vítěze. Z prvního místa se raduje ALL IN, který se opět vrací do první ligy. Druhé místo ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 8:58:07,

Boj o vítěze 3. ligy v Žilině se blíží do finále

24. ročník 2023jaro 2023severní MoravaŽilina3.liga5.hrací den

V centru Bowling Academy Žilina se ve středu 17. května 2023 odehrál předposlední, pátý hrací den 3. ligy. V minulém kole se střídalo ... Více

Vloženo: 18. 05. 2023 8:16:16,