Vítáme Vás na stránkách ablweb.cz. Na tomto portále naleznete statistiky a informace o všech ročnících ABL, informace o abl-card, mapu partnerských center, přihlášku do ligy a spoustu dalších užitečných informací.

Aktuality:

Na bowlingové herně Xbowling Strašnice se odehrál čtvrtý hrací den 3. ligy E

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední Čechy3.liga3.liga E4 hrací den

Na prvním místě se zaslouženě umístil tým LADÁCI s krásným výsledkem 23 bodů. Za nimi na druhém místě skončil tým ... Více

Vloženo: 30. 04. 2023 12:24:41,

Na bowlingové herně Xbowling Strašnice se odehrál čtvrtý hrací den 9. ligy.

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyXbowling Strašnice9.liga4 hrací den

Na prvním místě se zaslouženě umístil tým KYBLÍCI 2.0 s krásným výsledkem 20 bodů. Za nimi na druhém místě skončil ... Více

Vloženo: 30. 04. 2023 12:20:04,

V Sedmihorkách to je na těsno

24. ročník 2023jaro 2023severní Čechy2.liga2.liga Sedmihorky3 hrací den

Tento čtvrtek se odehrálo v sedmihorské herně již 3. kolo 2. ligy. Scorpio Bowlers nastoupili s náhradním hráčem a povedlo se jim (ale ne díky ... Více

Vloženo: 29. 04. 2023 8:03:47,

1. liga A o Udržení má dohráno

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní Morava1.liga1.liga A Udržení1.hrací den

V Bowlandu Olomouc se ve čtvrtek 27. dubna 2023 odehrál rozhodující hrací den 1. ligy A o Udržení střední & jižní Moravy. Všechny ... Více

Vloženo: 28. 04. 2023 10:22:33,

Husarský kousek Válečků ve 4. HD 2. ligy B

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní Morava2.liga2.liga B4.hrací den

Také 2. liga B střední & jižní Moravy se pustila do druhé poloviny jarní části ABL. Svůj čtvrtý hrací den odehrála ve čtvrtek ... Více

Vloženo: 28. 04. 2023 9:12:14,

Dobrmann podruhé porazil lídra z Vítkovic

24. ročník 2023jaro 2023severní MoravaFrýdek-Místek4.liga4.hrací den

tvrtým hracím dnem pokračovala ve čtvrtek 27. dubna 2023 v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek druhá nejvyšší domácí ... Více

Vloženo: 28. 04. 2023 5:48:28,

Na bowlingové herně Xbowling DUO Prosek se odehrál čtvrtý hrací den 3. ligy A.

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední Čechy3.liga3.liga A4 hrací den

Na prvním místě se zaslouženě umístil tým Vypnout Zapnout s krásným výsledkem 19 bodů, které rozhodlo o jejich vítězství nad ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 13:12:06,

PinPals znepříjemňují život Žižkovské jízdě

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyŘíčany4.liga3 hrací den

Na svátek svatého Jiří, v pondělí 24. dubna, nevylezli hadi a štíři, ale odehrál se třetí den ABL 4. ligy Říčany. Po ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 10:41:38,

Tlačenice na čelo tabulky pokračuje.

24. ročník 2023jaro 2023severní ČechyLiberec3.liga3 hrací den

V Liberci ve třetím kole 3. ligy zahráli opět nejlépe Bowráci, ale na vedoucí X team to ještě pro tentokrát nestačilo. Vezmeme to, ale od ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 7:58:53,

Na bowlingové herně Xbowling DUO Prosek se odehrál čtvrtý hrací den 5. ligy

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyXbowling Prosek5.liga4 hrací den

Na prvním místě se zaslouženě umístil tým Trosky s krásným výsledkem 20 bodů, ale hned za ním tým Needles and Pins počtem ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 7:57:04,

Na bowlingové herně Xbowling DUO Prosek se odehrál čtvrtý hrací den 6. ligy.

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyXbowling Prosek6.liga4 hrací den

Na prvním místě se zaslouženě umístil tým Strike industries s krásným výsledkem 23 bodů, ale hned za sebou nechali tým ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 7:55:37,

Kotěhůlky zažily v 6. lize svůj snový večer

24. ročník 2023jaro 2023severní MoravaXbowling ValMez6.liga4.hrací den

V Xbowlingu ValMez jsme ve středu 26. dubna 2023 uzavřeli 6. ligou čtvrté hrací dny a máme tak odehrané dvě třetiny z jarní části ABL. ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 7:14:40,

V tišnovské 6. lize úřadovali Cleaners

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga3.hrací den

Ve středu 26. dubna 2023 pokračovala v Xbowlingu Tišnov třetím hracím dnem 6. liga. Tímto máme uzavřenou první polovinu jarní části ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 6:18:13,

The Gutters znovu uniká v žilinské 2. lize soupeřům

24. ročník 2023jaro 2023severní MoravaŽilina2.liga4.hrací den

V centru Bowling Academy Žilina se odehrál ve středu 26. dubna 2023 již čtvrtý hrací den 2. ligy. V minulém kole zaválel tým MACANGA Strikers a ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 5:36:44,

Triple X pokračuje na vítězné vlně

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní MoravaHolešov3.liga4.hrací den

V úterý 25.4.2023 se konečně odehrálo i čtvrté kolo 3. ligy Holešov. Od začátku je tato soutěž bodově velmi těsná, ovšem co ... Více

Vloženo: 26. 04. 2023 16:32:37,

O druhé postupové místo bude ještě boj.

24. ročník 2023jaro 2023severní Čechy1.liga1.liga B Sever4 hrací den

Své vedení si v 4 hd 1. ligy B severní Čechy pojistil 1. BK Děčín. Druhé místo v tabulce, které znamená postup do souboje o Titul, ... Více

Vloženo: 26. 04. 2023 12:45:59,

Pokračovala 3. liga D

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední Čechy3.liga3.liga D3 hrací den

V prvním kole se povedlo Challengerům, Hvězdné pěchotě a Koulerům vzít si od soupeřů 4 body, což zamíchalo s celkovým pořadím a ... Více

Vloženo: 26. 04. 2023 12:39:49,

Třetí hrací den v Kutné Hoře

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyKutná Hora4.liga3 hrací den

Dominoval tým Starý Stroje s 19 body. Druhé místo Vojáci se 14 body před B-týmem pouze o skóre. Plný počet bodů pro tým ... Více

Vloženo: 26. 04. 2023 12:38:05,

Vejři chtějí zůstat v nevyšší lize.

24. ročník 2023jaro 2023jižní Čechy1.liga1.liga Udržení1 hrací den

Skupina o udržení odehrála první kolo a to nejlépe zvládli Vejři s celkovými 22 body. Druhé prozatímní místo vybojovali Forsage ... Více

Vloženo: 26. 04. 2023 12:36:02,