Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

8. liga má za sebou třetí hrací den.

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyXbowling Strašnice8.liga3 hrací den

V neděli večer se po krásném slunečném víkendu sešla na herně Xbowling Strašnice 8. liga, aby odehrála 3. hrací den 25. ročníku ABL ligy v jarní části. Zápasy byli vyrovnané a každý bral body každému, ale nakonec nejlepším týmem se stali Hosté, kteří získali 17 bodů, druhé místo patřilo týmu Mojito Team, ti získali bodů 14, třetí místo s 13 body si vyházeli pro sebe kluci z Vyhrát Padnout. Čtvrté místo tým Pinholders s 12 ti body, 10 bodů a páté místo favoritky na postup tým Pecky a poslední tentokrát s 9 ti získanými body Lišáci a Kolektiv.
Nejvyšší nához dne předvedl pan Šárovec Ondřej z týmu Mojito Team, kdy měl nadosah i magické dvou kilo, ale skončil na 193 bodech. Nejlepší průměr a vyrovnané výkony předvedl pan Šimůnek Radovan z týmu Hosté, když jeho průměr činil 165,80 bodů. Nejlepší ženou byla Zazvonilová Alena z týmu Pecky s pěkným průměrem 140,67 bodů.
To by bylo pro třetí hrací den a zároveň předposlední hrací den vše, příště se uvidíme 12.5. a bude to kolo poslední, kde se rozhodne o všem, budeme se těšit.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz